ANALİG Cimnastik Akdeniz Bölge Yarışmaları Mersin’de başladı

Tarih: 25 Mayıs 2022 Çarşamba 16:39

Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen ‘Anadolu Yıldızlar Ligi Artistik Cimnastik Akdeniz Bölge Yarışmaları’ başladı.

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Cimnastik Salonu’nda yapılan açılış seremonisine Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Vedat Akyar, Türkiye Cimnastik Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Hüseyin İğdir, Cimnastik Salonu Tesis Amiri Nihan Adıyaman, İllerden gelen sporcular ve sporcu velileri katıldı. Açılış seremonisinde konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Artistik Cimnastik Akdeniz Bölge Yarışmalarına iki gün boyunca ev sahipliği yapacaklarını ifade ederek, sporculara başarılar diledi. 24-25 Mayıs tarihlerinde Mersin Cimnastik Salonu'nda gerçekleştirilecek ‘Anadolu Yıldızlar Ligi Artistik Cimnastik Akdeniz Bölge Yarışmaları’ Mersin, Isparta, Karaman, Osmaniye, Adana, Kahramanmaraş, Antalya, Hatay ve Burdur illerinden 45 sporcu denge, yer, paralel bar, barfiks ve atlama masası aletlerinde dereceye girmek için mücadele edecek. (Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Hakimiyet Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.net © Copyright 2022 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA