Pehlivan: "Öğrencilerimizin barınma sıkıntısı yaşamaması için tedbirlerimizi aldık"
Tarih: 13 Eylül 2022 Salı 14:03


Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, hiçbir öğrencinin barınma sıkıntısı yaşamaması için gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.

'Yurtlarla ilgili değerlendirme toplantısı', Vali Pehlivan başkanlığında yapıldı. Yeni eğitim öğretim döneminde üniversite öğrencilerinin barınma ve konaklamaları ile ilgili konuların ele alındığı toplantıya, Vali Yardımcısı İbrahim Küçük, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Akdeniz ve Yenişehir ilçe müdürleri, yurt müdürleri ile şube müdürleri katıldı. Toplantıda, üniversite öğrencilerinin huzur ve güven içerisinde eğitimlerini sürdürürken, barınma sorunu yaşamaması için barınmalarının sağlanması konusunda Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın destekleriyle sağlanan yurt imkanları ve çalışmalar değerlendirildi. Vali Pehlivan, "Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleriyle, üniversite öğrencilerimizin yurtlarda barınmaları için ilgili bütün birimlerimiz ve ekiplerimiz ile aylardır hummalı bir hazırlık çalışması sürdürüyoruz. Hiçbir öğrencimizin barınma sıkıntısı yaşamaması için gerekli tedbirleri almış durumdayız” dedi. (İHA)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.com © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. mersinhakimiyet.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA