Altunok, esnaf ve halkla buluştu | Hakimiyet Gazetesi

 
 
 

 
Altunok, esnaf ve halkla buluştu


Tarih: 30 Kasım 2022 Çarşamba 18:43

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere gittiği Yeşilovacık ve Akdere mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle Muhtarı Mehmet Kunt’la Akdere mahallesinde buluşan Altunok, burada vatandaşlar ve esnafları ziyaret ederek sorun ve istekleri yerinde dinledi. Daha sonra Yeşilovacık Mahallesine geçen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, burada da esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu. Vatandaşlar ve Mahalle Muhtarı Rıdvan Alçın’la görüşen Altunok, belediye tarafından Yeşilovacık deniz sahilinde devam eden sahil düzenleme projesini de yerinde inceledi.“İlçemizin her mahallesi bizim için değerli” diyen Silifke Belediye Başkanı Altunok, “Tüm mahallelerimizin daha nitelikli ve modern bir yapıya kavuşması için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü Silifke’miz ve halkımız her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor. Akdere ve Yeşilovacık mahallelerimizde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkımız, esnaflarımız ve muhtarlarımızdan gelen istek ve talepleri de belediyemizin imkanları dahilinde değerlendirerek projelendiriyor ve hayata geçiriyoruz. Önümüzdeki yaz aylarında tamamlayarak hizmete sunmayı amaçladığımız deniz sahili düzenleme projemize de ayrı bir önem veriyoruz. Özellikle Yeşilovacık mahallemize gelecek tatilcilerimiz ve vatandaşlarımız bu proje ile birlikte düzenli bir sahilde denize girerek, tatilin keyfini çıkaracaklardır. Bu çalışmamız ilçe ve bölge halkımızın yanı sıra esnaflarımıza da büyük faydalar sağlayacaktır. Belediye olarak ilçemiz ve halkımız için modern ve sağlıklı projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi. Altunok’un Akdere ve Yeşilovacık mahallesinde vatandaş ve esnaf ziyaretlerine devam ettiği öğrenildi.(Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.net © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA