Gülnar Belediyesi, yol bakım onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor | Hakimiyet Gazetesi

 
 
 

 
Gülnar Belediyesi, yol bakım onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor


Tarih: 24 Ocak 2023 Salı 16:53

Gülnar Belediyesi; vatandaşların daha iyi hizmet alması ve daha yaşanabilir bir ilçede yaşaması için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

Gülnar Belediyesi yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında kilitli parke taşı üretim tesisinde imal ettiği parke ve bordür taşlarını, ihtiyaç duyulan noktalara döşüyor. Bu kapsamda ekipler Arıkuyusu Mahallesinde başlattığı kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor. Yapılan çalışmalarla mahalle sakinleri tozdan ve çamurdan kurtularak güvenli, modern bir yola sahip oluyor. Parke taşı döşeme işleminin program dâhilinde devam edeceğini ifade eden Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar; “Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hava şartları müsaade ettiği sürece devam ettireceğiz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında kumlama çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız Arıkuyusu Mahallesinde devam ediyor. Çalışmamız tamamlandığında mahallemiz daha modern bir yola kavuşmuş olacak. Mahalle sakinlerimiz yapılan yol ile daha kolay ve güvenilir ulaşım sağlayacak. Ekiplerimiz bir yandan da Ulupınar Mahallemizde stabilize yol yapım çalışması gerçekleştirerek sorunsuz bir ulaşım sağlıyor. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun. Yol bakım çalışmalarımız belirlenen program dahilinde devam edecektir" dedi. (Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.net © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA