Tarsus TSO Ocak Ayı Meclis Toplantısı yapıldı
Tarih: 26 Ocak 2023 Perşembe 12:55


Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Ocak ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Hüsnü Yağcı’nın başkanlığında gerçekleştirildi.

 Toplantıda, iş dünyası ve sektörlerdeki mevcut durum değerlendirildi. Tarsus TSO’da Ocak ayı Meclis toplantısı yapıldı. Meclis adına Başkan Hüsnü Yağcı yönetiminde yapılan toplantıda aylık ve dönemsel olarak yürütülen faaliyet ve projeler hakkında meclis üyeleri bilgilendirildi. Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak, ekonomideki güncel gelişmeleri ve bölgede yapımı devam yatırım projelerinde gelinen durumu aktardı. Daha sonra serbest kürsüde kendi sektörleriyle ilgili mevcut durumlarını paylaşan meclis üyeleri çeşitli konularda görüş ve beklentilerini dile getirdi. Toplantı gündem maddeleri ve hedeflerin görüşülmesiyle sona erdi. Tarsus TSO Meclisi daha sonra Önceki Dönem Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile bir araya gelerek iş dünyasındaki genel sıkıntılar ve sektörel sorunlarını aktardı. (Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. mersinhakimiyet.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA