CHP’li Antmen: ’İktidar Vekilliğine Adayım’


Tarih: 12 Mart 2023 Pazar 15:27

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, 28’inci dönemde de Cumhuriyet Halk Partisi’nden Mersin Milletvekilliği için ’adaylık’ mesajı verdi.

Haber-Behzat Özgür Beyazlar

 

Katıldığı bir televizyon programında, 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin öncesinde ortaya attığı bir iddiayı gündeme getiren Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Alpay Antmen; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 55'e 45 oy oranıyla 13. Cumhurbaşkanı olacağını ve Türkiye'yi Çankaya'dan yöneteceğini söylediğini hatırlattı. İddiasının arkasında olduğunu vurgulayan Antmen, "Ben 1 yıldır zaten Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Adayı olacağını, en azından gönlümüzden bunun geçtiğini ve Millet İttifakı'nın kararı sonrasında da seçimi kazanacağını hep söylüyordum. İnşallah bu 55 daha da yukarılara çıkacak. Son anketler böyle gösteriyor" dedi.

 

"BİR İKTİDAR MİLLETVEKİLLİĞİNE ADAYIM"

Alpay Antmen, gelecek dönem için de 'adaylık' mesajını kamuoyuyla paylaşarak, "Ben Cumhuriyet Halk Partisi'nde 5 yıldır mütevazi olmayacağım, son derece yoğun bir şekilde hem Adalet Komisyonu'nda hem de Mersin'de son derece yoğun bir şekilde çalıştım. 4 cilt de kitap olarak neler yaptığımı da kamuoyuna arz ettim. Ben, eğer yanlış anlaşılmazsa en az 1 dönem de daha milletvekili olmayı, emeğimle hak ettiğimi düşünüyorum. Tabi bu Genel Başkanımızın, Genel Merkezimizin takdiridir. Biraz da hayırlısıysa ve kısmetse olsun. Ben yeniden 28'inci dönem için Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilliği'ne, bir iktidar milletvekilliğine adayım" ifadelerine yer verdi.

 


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.net © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA