Emekli öğretmenler unutulmadı
Tarih: 24 Kasım 2023 Cuma 10:16

İHA

Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile emekli öğretmenlere Tarsus Gençlik Kampı’nda etkinlik düzenledi.

Etkinlikte konuşma yapan Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grup Başkanı Nazan Şengül, Alzheimer Derneği ile ilgili bilgilendirme yaparak ‘24 Kasım Öğretmenler Günü' mesajını sundu.

Tüm öğretmenlerin gününü kutlayan Şengül, etkinliğe destek veren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'e, etkinliğe emeği geçen Tarsus Gençlik Kampı Müdürü Tufan Dokucu ve personellerine, Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu'na, Koro Şefi Hasan Basri Üstün ve Unutulmayan Nağmeler Korosu'na, etkinliğe katılan tüm katılımcılara teşekkür etti.
Emekli öğretmenlerin yaşam hikayeleri ve seslendirdiği şiirlerle renklenen etkinlikte tüm katılımcılar Unutulmayan Nağmeler Korosu'nun Şef Hasan Basri Üstün yönetiminde seslendirdiği bir birinden güzel şarkılarla doyumsuz anlar yaşatıldı. Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu'nun hazırladığı hediyelerle birlikte Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin hazırladığı ikramlar ve hediyeler katılımcılarda mutluluğa dönüştü.
Duyguların senfonisi ile yeni ve başka bir farkındalığa imza atılan etkinlik, Mersin Alzheimer Derneği Tarsus Grubu tarafından hazırlanan öğretmenler günü pastasının kesimi ve toplu hatıra fotoğrafının çekiminin ardından son buldu.


Etiket: mersin alzheimer tarsus grubu, tarsus, mersin büyükşehir belediyesi


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. mersinhakimiyet.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA