Ağrı’da Destekleme ve Yetiştirme Kursları devam ediyor
Tarih: 25 Kasım 2023 Cumartesi 22:59

İHA

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Naci Gökçe Anadolu Lisesinde düzenlenen Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik olarak açılan Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK), hafta sonları devam ediyor. Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Naci Gökçe Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul müdürü Fuat Murat’tan kurslar hakkında bilgi alan Kökrek, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Kökrek, DYK kurslarının öğrencilerin akademik başarılarını artırmak, eksikliklerini gidermek ve üniversite sınavlarına hazırlanmalarına katkı sağlamak amacıyla düzenlendiğini belirtti. Kurslara katılan öğrencilerin azimli ve gayretli olduklarını gördüğünü ifade eden Kökrek, öğrencilere başarılar diledi.
Kökrek, ayrıca DYK kurslarında görev alan öğretmenlere de teşekkür etti. Kurslara katılan öğrenciler ise, kendilerine bu imkanı sağlayan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.


Etiket: ağrı kurs merkezleri, ağrı destekleme ve yetiştirme kurs merkezi


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. mersinhakimiyet.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA