Anaokulu öğrencileri şenlikte yeteneklerini sergiledi
Tarih: 13 Mayıs 2024 Pazartesi 17:26

İha

Mersin’de, Yenişehir Belediyesi Anaokulu, ‘Anaokulum Anayurdum’ projesinin 3. Çocuk Şenliği’ni büyük bir coşkuyla gerçekleştirdi.

Yenişehir Belediyesi Anaokulu bahçesinde düzenlenen şenliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Necmeddin Dinç, Okul Müdürü Ümmühan Kılıç, Şube Müdürü Adem Sezer, okul öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Proje kapsamında okulun dış mekanları ve ortak yaşam alanları, Anadolu kültürünün simge, desen ve motifleriyle süslenerek çocuklara Türk kültürünün kodlarının aktarılması amaçlandı.

Proje etkinliğinde öğrencilerin özgün düşünme yeteneklerini geliştirmek için atölye çalışmalarına yer verildi. Atölye çalışmaları, çocukların hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağladı. Ayrıca şenlikte çocukların eğlenebileceği çeşitli oyunlar ve gösterilere yer verildi.


Etiket: yenişehir belediyesi, şenlik


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. mersinhakimiyet.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA