image İsa Altun
LG UV Artcool KlimaYazı Tarihi : 15.04.2024
 E-Mail :

 

LG, 6 – 29 Nisan 2024 tarihleri arasında 12, 18 ya da 24 bin BTU’luk LG UV Artcool klima alanlara, 2400 TL’ye varan hediye çekleri armağan ediyor. Böylelikle kullanıcılar LG UV  Artcool klimalarla evlerinin havasını değiştirirken, yaz için ihtiyaçlarının bir kısmını da Pluxee Hediye çekleri ile tamamlıyor.   

LG Electronics (LG), UV Artcool klima kampanyası ile yaz alışverişi bütçesine destek oluyor. 6-29 Nisan 2024 tarihleri arasında LG UV Artcool klima alan tüketicilere, farklı kategorilerde yüzlerce markada geçerli Pluxee hediye çeki armağan ediliyor. Yazın bunaltıcı sıcaklarını LG UV Artcool klimalarla karşılayan, evlerini sağlıklı şekilde serinletirken hoş bir stil de katmak isteyen kullanıcılar, satın alacakları 12 bin BTU’luk LG UV Artcool klima için 1200 TL’lik, 18 bin BTU’luk LG UV Artcool klima için 1800 TL’lik ve 24 bin BTU’luk LG UV Artcool klimaları için 2400 TL’lik Pluxee hediye çeki sahibi oluyorlar.  

Tüketicilerin kampanya çerçevesinde tedarik edilecek promosyon hakkından faydalanabilmeleri için kampanya tarihleri içerisinde belirtilen modelden satın almış olmaları, satın aldıkları ürünün fatura tarihinden geçerli olmak üzere en geç 1 ay içerisinde LG yetkili servisine kurulumunu yaptırmaları ve en geç 31 Mayis 2024 tarihine kadar www.lgkampanya.com adresindeki LG UV ARTCOOL Pluxee Hediye Kampanyası kampanya katılım formunu doldurmaları gerekiyor. 

LG UV ArtCool Hem Şık Hem Enerji Tasarruflu

ThinQ özellikli LG Spilit Klima serisinden LG UV Artcool, çevresini yansıtan aynalı tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. UVNano özelliğiyle %99,99 oranında sterilizasyon sağladığı Sağlık Bakanlığı’nca da onaylanan LG UV Artcool Klimalar, çok aşamalı filtre sistemleriyle daha sağlıklı bir hava soluma imkanı veriyor. Bu filtre sistemi, fandaki bakteri, küf, zararlı partikül ve kokuları yok ederek %99,99 oranında sterilizasyon sağlıyor. UVnano™ teknolojisi, klimaların rüzgar üreten fanının ve havanın temiz kalmasına yardımcı oluyor. Otomatik temizleme özelliğine sahip ürünler, her zaman temiz kalmasını sağlamak için klimanın içindeki nemi otomatik olarak kurutuyor. Ayrıca, LG klimalarda bulunan “Aktif Enerji Kontrolü” özelliği sayesinde, odadaki kişi sayısı ve aktivite seviyesine göre 4 kademeli enerji kontrolü yapılabiliyor. Böylelikle, yüzde 57’ye varan enerji verimliliği sağlanabiliyor.


  YORUM YAZ
 
Adınız Soyadınız
 
Yorumunuz
 
 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. mersinhakimiyet.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. mersinhakimiyet.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA